Hakkımızda

Burc Group, hazır konut, çelik ev, çelik konut, hazır yapı ürün gruplarında yirmi yılı aşan tecrübesiyle hizmet vermektedir. Günümüzde önemi giderek artan hazır yapı sektöründe, dünyada daha fazla söz sahibi olmak ve küresel bazda daha hızlı etkinlik göstermeyi arzulamaktayız.

 

Müşterilerimize kaliteli ve ekonomik hizmeti sunma ve bunda sürekliliği sağlama ana hedefimizdir. Paylaşimcı anlayışla hizmet sunduğumuz ülkelerde istihdamı arttırmak ve gelişime katkı sağlamak değer anlayışımızı oluşturmaktadır.

 

Kaliteden ödün vermeden, kendimizi sürekli yenileyerek ve dünyanın en ileri teknolojisi ile üretim yapmaktayız. Çelik konstrüksiyon, structure robot makine hattı ile yüksek standartta elektrostatik galvanizli yapı çeliği kullanılarak üretilmekte, yapı ve konteynerlerin çelik konstrüksiyon detayları SAP 2000 statik programında XSteel Strucad-Archicad mimari programlarıyla uzman teknik kadrolar tarafından hazırlanmaktadır.

 

Cephe ve tavan kaplaması, ‘’A1 sınıfı yanmaz’’ ve ‘’Sudan etkilenmez’’ sertifikalı malzemeden, kaynaksız yapı teknolojisi ve fibercement teknolojisi ile üretilmektedir.