Kurumsal Sektör

Askeri binalardan, bakanlıklara, hastanelerden, özel idarelere, belediyelerden, tüm kamu kurumlarına kadar geniş bir yelpazenin ihtiyaç duyduğu her türlü sosyal amaca hizmet eden çelik prefabrike binalar üretiyoruz.

Tüm kamu kurumlarına projelendirilme, ön tekliflerin  hazırlanması ve ihale dosyalarının oluşturulmasına kadar bir çok konuda teknik ve mimari destekte bulunuyoruz.

İhale ya da teklif almak suretiyle kazanmış olduğumuz projelerde imalat ve montaj, kamuya haiz binaların öneminden dolayı titizlikle yapılmaktadır.

Askeri kamp binaları, kamu çalışanlarına toplu konut, hastane, sağlık ocağı, okul, öğrenciler için öğrenci  yurtları, spor salonları, kütüphane, müze vb. yapılar gelen direkt taleplerle veya yerel yönetimler aracılığıyla açılan ihaleler sonucunda tarafımızdan yapılmaktadır.

Son yıllarda çelik konstriksiyon yapılara duyulan güven ve ilginin de artması üzerine çok sayıda kamu binası prefabrik olarak tasarlanmaya başlanmıştır

Prefabrike ek hastane binaları, acil müdahale üniteleri, sağlık ocağı, halkın genel kullanımına  açık dinlenme ve gezi alanları içerisinde cafeterya, tuvalet, duş, büfe ve satış amaçlı dükkanlar üretiyoruz. Hızlı, ekonomik ve estetik çözümler sunduğumuzdan dolayı ihalelerde tercih sebebiyiz.